top of page

Otomobil

Koltuk  Döşeme
Yıkama
 ve Temizlik Servisi

Hemen Arayın
Adresinize Gelelim

Araba, Otomobil Araç içi Koltuk ve Döşeme Yıkama Temizlik işlemlerini, Özel Sıcak Buharlı ve Vakumlu Yıkama Yöntemlerimiz  İle Araba Koltuklarınız ilk Günkü Görünümüne Kavuşacak. Araç içi Döşeme, Yıkama ve Temizlik Uygulamazda Arabanızı Tanıyamayacaksınız. Arabanıza Sinen Kötü Kokulara Elvada Deyin. Arayın Arabanız Neredeyse Bizler Oraya Gelelim.  

Minibüs

Koltuk Döşeme
Yıkama ve Temizlik Servisi


Hemen Arayın
Adresinize Gelelim

Minibüs, Midibüs Koltuk Yıkama ve Döşeme Temizlik hizmetini yerinizde sağlıyoruz. Vakumlu ve Buharlı Koltuk Yıkama tertibatımız ile adresinize geliyoruz. Toplu taşıma aracınızın döşemeleri ilk günkü gibi olsun. Minibüs veya Midibüs koltuk yıkama ve temizliği konusunda hizmetlerimiz için hemen bizlerle irtibata geçebilirsiniz. 

Otobüs

Koltuk Döşeme
Yıkama ve Temizlik Servisi


Hemen Arayın
Adresinize Gelelim

Otobüs Koltuk Yıkama ve Döşeme Temizliği uygulamasını adresinizde sağlıyoruz. Otobüs Koltuğu Yıkama ve Döşeme Temizliği hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Otobüs Koltuklarınızı ve Döşemelerini Buharlı, Vakumlu ve Özel Temizlik Malzemeleri Kullanarak Temizleyip Dezenfekte Ediyoruz. 

Kamyon

Koltuk Döşeme
Yıkama ve Temizlik Servisi


Hemen Arayın
Adresinize Gelelim

Kamyon Koltuk Yıkama ve Döşeme Temizliği Yapıyoruz. Kamyon veya Tır Gibi Büyük Araçlarınızın Koltuk ve Döşeme Temizliğini Yerinizde Gerçekleştirelim. İnşaat Tozunu Kirini Yok edelim. Sıcak Buharlı ve Vakumlu Özel Temizleme Cihazlarımızla Kamyon Koltuk ve Döşeme Yıkama İşlemlerinizi Adresinizde Gerçekleştirelim. Kamyon veya Tır gibi Büyük Araçlarınızın Koltuk ve Döşemeleri Ter Temiz Olsun Mis Gibi Koksun.

Araba Koltuğu Yıkama Hizmeti

Araba Koltuk yıkama ve Temizleme servismizden yararlanarak Otomobil koltuklarınızı ve iç döşemelerinin detaylı temizliğini tarafımızdan yaptırabilirsiniz. Araba Koltuğu Yıkama ve Dezenfeksiyon işlemlerini Sıcak Buharlı ve Vakumlu Temizlik cihazlarımız sayesinde yerinizde gerçekleştiriyoruz. Araç Koltuğuna sinmiş kötü kokuları, sarartıları ve lekeleri döşeme kumaşına uygun temizlik malzemeleriyle zarar vermeden yıkama ve temizliğini gerçekleştiriyoruz. Otomobil, Kamyonet ve Hafif ticari araçlarınızın Temizliğini adresinizde gerçekleştiriyoruz. Araba koltuğu yıkama fiyatları ve Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Araç Koltuk Yıkama Servisimizi Arayın. Araç koltuğu yıkama fiyatları aracınızda bulunan koltuk sayısına göre değişkenlik gösterir. Araç koltuğu yımaka fiyatları hakkında ayrıntlı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul içi adresinize ücretsiz yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. 

Minibüs ve Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti

Toplu taşıma araçları olan Minibüs ve Otobüs gibi araçların Koltuk döşemelerini yerinde yıkıyor ve temizliyoruz. Otobüs Koltuğu Yıkama ve Temizleme uygulamalarımızı hızlı ve sonuç odaklı olarak sizlerin zaman kaybına uğratmadan ekonomik bir fiyatlandırmayla temizliyoruz. Minibüs Koltuğu Yıkama uygulamamızı koltuklarınızda sarartı, leke ve iz bırakmayana kadar hassas bir biçimde temizliyoruz. Minibüs ve Otobüs Koltuklarınızın Döşeme ve Yıkama Temizliği Sizleri Hayrete düşürecek. Bizleri arayıp Toplu Taşıma Araçlarınızın Detaylı Koltuk ve Döşeme Yıkama servisimiz hakkında bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz. 

Kamyon ve Tır Kupası Koltuk ve Döşeme Yıkama

Kamyon ve Tır Koltuk Döşeme Yıkama ve Temizliği işlemlerini adresinizde gerçekleştiriyoruz. 
Kamyonlarda bulunan inşaat tozları ve kirlerini profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla Sıcak buhar vakumlama yöntemi ile yıkıyoruz. Nakliye aracı olan Tır Kupalarını, koltuklarını ve yatak bölgelerini itina ile temizliyor, yıkıyor ve dezenfekte ediyoruz. Yoğun mesai haycayan Kamyon ve Tır gibi büyük ticari araçların Koltuk ve Döşeme Yıkama, temizleme ve dezenfekte işlemlerini bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. 

Araç Koltuğu Yıkama Hizmet Bölgeleri

İstanbul geneline hizmet veren araç koltuğu yıkama servisimiz İstanbul'da Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Bakırköy,Bayrampaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bahçelievler, Bağcılar, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Esenyurt, Eyüp Sultan, Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sultangazi, Sarıyer, Göktürk, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine yerinde araç koltuğu yıkama hizmeti vermektedir. Araba Koltuğu Yıkama ve Temiizleme Hizmetlerimiz İstanbul Anadolu yakasında ise Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Üsküdar ve yakın bölgelerine Araç koltuk yıkama ve temizleme servisi sunmaktadır. Arayın Adresinize Gelelim. Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. 

Araba, Otomobil, Minibüs, Otobüs, Kamyon, Tır Koltuk Yıkama ve Döşeme Temizliği Hizmeti. Yerinde Yıkama ve Temizlik Uygulamaları

Deri Araba İç Koltuk Yıkama

Araba koltuk yıkama ve temizliği hizmetlerimizi adresinizde gerçekleştiriyoruz. Otomobil, Minibüs, Midibüs, Otobüs, Kamyon ve Tır gibi Araçlarınızın Koltuk Yıkama ve Temizlik işlemlerini adresimize gelmenize gerek kalmadan yerinizde gerçekleştiriyoruz. Araç içi koltuk ve döşeme temizliği işlemlerini özel olarak tasarlanmış Sıcak Buharlı ve Vakumlu cihazlarımızla döşeme türüne uygun temizlik malzemeleriyle Yıkıyor ve İlk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Araç içine sinmiş Sigara Kokusu gibi kötü kokuları, lekeleri, tozu ve kiri anında yok ediyoruz. Otobüs, Minibüs, Kamyon ve Tır gibi Toplu Taşıma ve Ticari Araçlarındaki koltuk ve döşemelerde bulunan ağırlaşmış lekeleri ve sarartıları anında yok ediyoruz. Bireysel ve Kurumsal Toplu Taşıma araçlarının Koltuklarını düzenli olarak yıkayan şirketimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

bottom of page