top of page
Çamaşırhanem

Esenler Çamaşırhane Hizmeti. Bireysel ve Kurumsal Çamaşır Yıkama Servisi

Esenler Çamaşırhane Hizmeti

İstanbul Esenler Çamaşırhane servisimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bireysel ve Kurumsal çamaşırlarınızı bizler yıkayalım. Yastık, Nevresim Takımı, Bornoz, Havlu, Battaniye, İş Elbisesi, Tül, Perde gibi tekstil ürünlerinizi toplu yıkatabilir veya az miktarda bireysel çamaşırlarınızı bizlere yıkatabilirsiniz. 

Esenler Çamşırhane Hizmet Noktaları 

Esenler bölgesinde çamaşırhane hizmeti vermekteyiz. Çamaşırhanemiz Esenler Turgutres, Fatih, Oruçreis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Havaalanı, Fevzi Çakmak, Tuna, Menderes, Birlik, Kemer, Davutpaşa, Namık Kemal, Mimar Sinan, Yavuz Selim, Çifte Havuzlar mahallelerine hizmet vermektedir. Esenler' de Çamaşırhane ihtiyaçlarınızı esenlerin yakın çevresi ve civarlarına sağlamaktayız. Çamaşırhane hizmeti belirttiğiz servis hizmet noktalarına sağlanmaktadır. İnce Temizlik olarak sizlere çamaşır yıkama hizmeti vermekten mutluluk duyarız. bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 

Esenler Çamaşırhane Servisi 

Esenler Çamaşırhane Servisimizden  haftanın yedi günü çamaşır yıkama hizmetimizden faydalabilirsiniz. Esenler çamaşır yıkama servisimizden çamaşırhanemizi arayarak faydalanabilirsiniz. Ütü, Kuru temizleme, Leke Çıkarma, Döşeme temizliği gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Esenler'de  Çamaşırhane ihtiyaçlarınızı bizler karşılayalım. Müşteri memnunuyeti ön planda olan şirketimizde kalite ve güler yüzlü hizmetten ödün vermiyoruz. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 

Çamaşır Makinesi İçi
bottom of page