top of page
Çamaşırhanem

Zeytinburnu Çamaşırhane

Ev ve İş yerlerine Servis

Ütületmem Giyim Katlanabilir

Çamaşır Katlama

Ütülü Mavi Gömlekler

Adrese Teslim 

Ütüleme

Express Ütü Hizmeti

Zeytinburnu Çamaşırhane Hizmeti 

Zeytinburnu Çamaşırhane Hizmetlerimizden Ev ve İş yerlerine Hızlı Servis imkanından faydalanabilirsiniz. Kuru Temizleme ve Ütü Hizmetilerinden Adrese Teslim olarak yararlanabilirsiniz.
Zeytinburnu Çamaşırhane servisimiz dahilinde Leke çıkarma ve yerinde döşeme temizliğide yapmaktayız. Çamaşır yıkama konusunda tecrübeli ekibimiz çamaşırlarınızı kumaşına, rengine ve kumaş dokusuna göre ayrı ayrı programlarda tam otomatik çamaşır makinalarında yıkamaktadır. Yıkanan çamaşırlar katlanır, paketlenir ve yola çıkmak üzere servis araçlarına bindirilir. Zeytinburnu Çamaşırhane hizmet yerlerimiz zeytinburnu ve çevresine hızlı servis imkanı sunmaktadır. Zeytinburnu çamaşırhane hizmetlerimizden günün 24 saati yararlanabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Çamaşır yıkama servisimizi dilediğiniz an arayabilirsiniz. 
 

Zeyinburnu Çamaşırhane Hizmeti

Zeytinburnu Çamaşırhane Hizmet Lokasyonlarımız.

Zeytinburnu bölgesinde çamaşırhane hizmeti verdiğimiz bazı lokasyonlar Veliefendi, Merkezefendi, Yenidoğan, Telsiz, Sümer, Beştelsiz, Çırpıcı, Nurupaşa, Gökalp, Yeşiltepe, Seyitnizam, Gökalp, Zetinburnu Maltepe, ve civar mahallelerine Çamaşırhane hizmeti vermekteyiz. Bireysel ve Kurumsal Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme ve Ütü hizmeti sunduğumuz çamaşırhanemize haftanın yedi günü arayıp ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu Çamaşırhane hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Siz gelmeyin Bizler adresinize gelelim çamaşırlarınızı yıkayıp kurutup adresinize gönderelim. 

Zeytinburnu Çamaşırhane Neler Sunuyor.

Zeytinburnu çamaşırhanemizde Yorgan, Battaniye, Masa Örtüsü, Havlu, Bornoz, Tül, Perde, Alez, Çarşaf, Nevresim Takımı, Yastık Kılıfı, Yastık, Pike, Gömlek, Pantolon, Ceket, Takım Elbise, Yelek, Gelinlik, Abiye, İş Kıyafetleri, Üniformalar ve çeşitli tekstil ürünlerinin çamaşır yıkama ve Kuru Temizleme hizmetleri sunmaktayız. Zeytinburnu Çamaşır yıkama, Kuru temizleme, Çamaşır Kurutma, Leke Çıkarma işlemlerini Çamaşırhanemizde sunmaktayız. Çamaşır yıkama konusunda profesyonel çözümler üretip üstün leke çıkartma uygulamalarımızla müşterilermizi hayran bırakmaktayın. Daimi müşterilerimizin mutluluğu bizlere işimiz konusunda ilham vermektedir.

bottom of page