top of page
Çamaşırhane Besiktas

Beşiktaş Çamaşırhane 
Hizmetlerimiz.

Beşiktaş Çamaşırhane  

İstanbul Beşiktaş Bölgesine Çamaşırhane hizmeti vermekteyiz. Çamaşırhane hizmetlerimizin dahilinde çamaşır yıkama, kurutma, kuru temizleme, leke çıkarma, yorgan yıkama gibi çamaşırhane faaliyeleri konusunda beşiktaş ve çevresine hizmet sağlamaktayız. Beşiktaş Çamaşırhane ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız arayın adresinize gelelim. Aynı gün teslimat seçenekleri ile hızlı servisimizden yararlanabilirsiniz. Beşiktaş Çamaşırhane hizmetimiz sizlere profesyonel, hızlı ve Pratik çözümler sunar. Çamaşır Yıkama Servisimizi dilediğiniz zaman arayabilir, bilgi alabilir ve çamaşırlarınızı bizlere yıkatabilirsiniz. 

Beşiktaş Çamaşırhane servis noktalarımız. 

Beşiktaş Bölgesinde Çamaşırhane hizmeti sağladığımız servis noktalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.  Beşiktaş Akat, Abbasağa, Balmumcu, Bebek, Dikilitaş, Arnavutköy, Gayrettepe, Etiler, Cihannüma, Konaklar, Levazım, Kültür, Levent, Muradiye, Mecidiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Ulus, Turkali, Yıldız, Vişnezade ve yakın noktalara Çamaşırhane servisi sağlamaktayız. Beşiktaş Çamaşırhane ihtiyacınızı haftanın yedi günü bizlere ulaşarak sağlayabilirsiniz.

Bireysel ve Kurumsal Çamaşırhane servisi Beşiktaş 

Bireysel veya Kurumsal Çamaşırhane ihtiyacınıza yönelik Çamaşır Yıkama servisimizi gerek kişisel olsun gerekse ticari hiç farketmez. Beşiktaş bölgesinde Çamaşırhane ihtiyacınızı dilediğiniz zaman karşılayabiliriz. Fabrika, Otel, Tıp Merkezi, Yemekhane, Restoran, ve Çamaşırhane ihtiyacı olabilecek tüm sektörlere çamaşır yıkama ve servis hizmeti sunuyoruz. Beşiktaş Çamaşırhane servis noktalarımız ve yakın çevresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Camasirhane besiktas utulu gomlekler
bottom of page