top of page
Çamaşırhane Fatih

Fatih Çamaşırhane Hizmeti.
Çamaşırlarınızı
Adresinizden Alalım 

Fatih Çamaşırhane Hizmetleri

Fatih bölgesinde Çamaşırhane hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Fatih Çamaşırhane servisimizde yıkanmış çamaşırlarınızı aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. Uzman çamaşırhane ekibimiz yıkanacak çamaşır veya tekstil ürünlerinizi kumaşın cinsine veya türüne göre yıkama programlarını ayarlayıp yıkamaktadır. Fatih Çamaşırhane servisi dahilinde Çamaşır Yıkama Kurutemizleme, Ütü, Çamaşır Kurutma, Döşeme temizliği gibi temizlik faaliyetlerimiz Adrese hizmet olarak verilmektedir. Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. 
İstanbul Fatih Çamaşırhane hizmetimizden istediğiniz an yararlanabilirsiniz. Temiz, Katlanmış, ütülenmiş ve paketlenenmiş olarak çamaşırlarınız kapınıza gelsin. Fatih bölgesinde çamaşırhane hizmetlerimiz dilediğiniz an kapınızda. 

Fatih Çamaşırhane Servis Noktalarımız. 

Fatih bölgesi içerisinde Çamaşırhane hizmeti verdiğimiz servis noktalarımız sırasıyla Eminönü, Cağloğlu, Edirnekapı, Çapa, Fındıkzade, Kumkapı, Sirkeci, Laleli, Yenikapı, Saraçhane, Samatya, Sarayburnu, Çemberlitaş, Vezneciler, Vefa, Mahmutpaşa, Nuruosmaniye, Kadırga, Çarşamba, Sulukule, Şehremini ve çevre semtlerine Çamaşırhane hizmeti sağlamaktayız. Fatih Çamaşırhane sektöründe öncü eden firmamız, çamaşır yıkama konusunda profesyonel servis elemanlarımızla çamaşırlarınızı kapınızdan alıyoruz yıkayıp ütüleyip tekrar adresinize veya teslim etmek istediğiniz istanbul içi her hangi bir noktaya ulaştırıyoruz. 

Çamaşırhaneye mi ihtiyacınız oldu ? Fatih Bölgesindeyiz. 

İstanbul Fatih bölgesinde Çamaşırhaneye mi ihtiyacınız var ? hizmetimizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz. Fatih semtlerine ve mahallelerine çamaşır yıkama ve çamaşırhane hizmetimizden yararlanın. Çamaşırlarınızı bizler yıkayalım kurutup paketleyip adresinize teslim edelim. Bizleri çekinmeden arayıp fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Çamaşırlarımız tertemiz olsun mis gibi koksun sizler keyfinizi sürdürün çamaşırlarınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edin. 

Fatih Çamaşırhane - Katlama ve Paket
bottom of page