top of page
Kadikoy Camasirhanesi

Kadıköy Çamaşırhane Hizmeti

Arayın Çamaşırlarınızı Adresinizden Gelip Alalım. 

Kadıköy Çamaşırhane

Kadıköy Çamaşırhane Hizmetlerimizden faydalanın. Dilediğiniz anda Çamaşırhane ihtiyacınızı yerinizden kalkmadan karşılayalım. İnce Temizlik olarak Kadıköy Çamaşırhane servisimiz çamaşır yıkama, Kurutma ve Ütü ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor. Bireysel veya Kurumsal olarak yıkanması gereken çamaşırlarınızı Kadıköy bölgesinde adresinizden gelip alıyoruz. Kadıköy Çamaşırhane servisimiz dahilinde  Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Koltuk ve Yatak Temizliği hizmetleri sağlamaktayız. Kadıköy çamaşırhane ücretlendirmemiz kilo ile hesaplanmaktadır. Bizleri arayıp temizlik hizmetlerimiz hususunda 7/24 bilgi alabilisiniz. 

Kadıköy Çamaşırhane Hizmet Noktalarımız

Kadıköy Çamaşırhane Hizmet Noktalarımız Sırasıyla Acıbadem, Caddebostan, Moda, Bağdat Caddesi, Dumlupınar, Bostancı, Erenköy, Fenerbahçe, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Suadiye, Kızıltoprak ve Kadıköy semtlerine Çamaşırhane Hizmeti Sağlamaktayız. Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Ev Temiziği, Koltuk ve Yatak Temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kadıköy Çamaşırhane servisimizi arayarak kilo fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kadıköy Bireysel ve Kurumsal Çamaşırhane Servisi

Kadıköy ve Semtlerinde bulunan Otel, Pansiyon, Hastane, Spa Merkezi, Okullar, Misafirhaneler, Kafeler ve bir çok çamaşırhane ihtiyacı olan kurumsal şirketlere çamaşır yıkama konusunda çözüm ortağı oluyoruz. Kadıköy Çamaşırhane servisimizde bireysel çamaşır yıkama ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Çamaşırhane servisimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırmalar konusunda info@incetemizlik.com veya sayfamızda bulunan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Kadıköy Çamaşırhane

İstanbul Kadıköy Bölgesine Adrese Servis Çamaşırhane Hizmeti
Sunuyoruz. Kirli Çamaşırlarınızı Adresinizden Alalım Yıkayıp Kurutup 
Aynı Gün İçerisinde Adresinize Teslim Edelim. 

bottom of page