top of page
Vakumlu Koltuk yıkama

Koltuk Yıkama ve Koltuk Temizliği Servisi 

Arayın Adresinize Gelelim

Koltuk Yıkama Hizmeti Arayın Adresinize Gelelim 

Koltuk Yıkama ihtiyacınıza yerinizde profesyonel çözümler sunuyoruz. Özel Koltuk Yıkama Ekip ve Ekipmanlarımızla Koltuğunuzu ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. İstanbul'un neresinde olursanız olun ücretsiz koltuk yıkama servis araçlarımız adresinize kadar gelsin. Koltuk Yıkama Uygulamasını adresinizde gerçekleştiriyoruz. Koltuk Yıkama Temiziliği için kullandığımız sağlık standartlarına uygun temizlik malzemeleriyle Buharlı ve Vakumlu cihazlarımızla koltuk yıkama işlemlerini kusursuz sağlıyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti ile yıkadığımız koltuklardan biri neden sizin koltuğunuz olmasın. 

Koltuk Yıkama Hizmet Noktalarımız

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti verdiğimiz İstanbul içi lokasyonlarımız sırasıyla Bahçelievler, Bakırköy, Kağıthane, Bağcılar, Küçükçekmece, Esenyurt, Zeytinburnu, Fatih, Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Güngören, Eyüpsultan, Sarıyer, Göktürk ilçeleri hizmet noktalarımız dahilindedir. Koltuk Yıkama Fiyatları Hakkında bilgi alabilirsiniz. Ev ve İş Yerlerine Koltuk Yıkama Hizmeti vermekteyiz. Restoran, Kafe, Bar, Otel ve bu gibi halka açık işletmerin koltuklarını yerinde yıkıyoruz. Aynı zamanda araba koltuğu yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Aynı günü hızlı servis imkanımız ile istanbul içi hizmet veren servis araçlarınız dilediğiz zaman adresinize gelip koltuklarınızı yıkayabilir. 

Koltuk Yıkama ve Temizliği İşlemleri

İnce Temizlik Olarak Koltuk Yıkama ve Temizleme işlemlerinde dünya standartlarına uygun makine ve uygulama yöntemleri kullanmaktayız. Özel buharlama yöntemleri ile yüksek ısı sıcaklık derecesi miktarına göre kirli veya bakteri oluşmuş bölgeye temizlik uygulaması yapmaktayız. Koltuk Kumaşlarınıza zarar vermeden kumaş türüne uygun temizlik uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Evlerinizde kullandığınız koltuk takımı, berjer ve kanepeleri yıkama konusunda işi uzmanına bırakın. Arayın adresinize sizlere  için en uygun fiyat seçenekleri ile bir profesyonel gönderelim. Koltuk Yıkama Konusunu İşin Uzmanına Bırakın.

bottom of page