top of page
Ütülü beyaz gömlekler

Güngören Çamaşırhane
Hizmeti.
Adrese Teslim

Güngören Çamaşırhane Hizmeti

Güngören Çamaşırhane Hizmetimiz sizlere çamaşırlarınızın temizliği konusunda mükemmel ve hızlı çözümler sunar. Güngören Çamaşırhane ihtiyacınızda bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Bireysel veya Kurumasal çamaşır yıkama ihtiyacınızı  bizler karşılayalım. Bireysel çamaşırlarınızı adresinizden alalım. Kurumsal çamaşırhane ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlediğiniz günler dahilinde adresinize gelelim. Güngören Çamaşırhane servis hizmetimizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz. Kuru Temizleme, Çamaşır Kurutma, Ütü ve Leke Çıkarma gibi genel temizlik servislerimizden faydalanın. 

Güngören Çamaşırhane Hizmet Noktalarımız

Güngören'de Çamaşırhane Servisi sağladığımız hizmet noktalarımız. Merter, Haznedar, Toz Koparan, Merkez, Sanayi, Güven, Güneştepe, Gençosman, Akıncılar, Mareşal Çakmak, Abdurrahman Nazif Gürman ve Mehmet Nesif Özmen mahallelerine Çamaşırhane hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat avantajlarımızdan yararlanın Güngören Çamaşırhane hizmetlerimizden Yararlanın. Çamaşır Yıkama ihtiyacınızı anında karşılayalım. Çamaşırhanemizde çamaşırlarınız katlı ve paketlenmiş olarak servis edilir. 

Çamaşırhanemizde Neler Yapıyoruz. 

Güngören ve mahallelerine hizmet veren çamaşırhanemizde Yorgan, Battaniye, Gelinlik, Abiye, masa örtüsü, gömlek, nevresim takımı, Kot ve Kumaş pantolon, havlu, bornoz, elbise, takım elbise ve benzeri tüm tekstil ürünlerini yıkama prosedürlerine uygun alarak yıkıyor ve kurutuyoruz, Kuru temizleme ve ütü işlemlerini ihtiyacınız doğrultusunda sizlere sunuyoruz. 

Çamaşırhane Hizmeti
bottom of page