top of page
Çamaşırhane - Bahçelievler

Bahçelievler
Çamaşırhane  Hizmeti

Bahçelievler Çamaşırhane Servis Hizmeti 

İstanbul Bahçelievler' de çamaşırhane mi Arıyorsunuz ? Bahçelievler ve çevresine çamaşırhane hizmeti sağlamaktayız. Bireysel veya Kurumsal çamaşırlarınızı istediğiniz saatte veya tarihte kapınızdan teslim alalım. Çamaşır yıkama ve kurutma hizmetimizden haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz. Hızlı servis güler yüzlü hizmet ve ekonomik fiyatlar çerçevisinde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Bahçelievler' de Çamaşırhane denince ilk akla gelen ince temizlik olması bizleri mutlu etmektedir. İstanbul genelinde yüzlerce bireysel ve kurumsal müşteriye çamaşırhane konusunda hizmet vermekten onur duyarız. Bahçelievler çamaşırhane servisimizi arayıp dilediğiniz anda bilgi alabilirsiniz. 

Bahçelievler' de Çamaşırhane Servis Noktalarımız. 

Bahçelievler'de Çamaşırhane servis hizmeti sunduğumuz yerler Bahçelievler Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer mahallesi ve çevresine Çamaşırhane hizmeti sağlamaktayız. Çamaşır Yıkamaya ihtiyacınız olduğunda Bahçelievler bölgesine servis veren çamaşırhanemizi arayabilirsiniz. 

İnce Temizlik kaliteli hizmete yönelik tüm imkanlarıyla Bahçelievler' de Çamaşırhane ihtiyacınıza yönelik Çamaşır Yıkama hizmetiyle müşterilerinin yanındadır. Uzmanlık alanlarımız dahilinde Kurutemizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Döşeme temizliği gibi hizmetlerimizdende faydalanabilirsiniz. 

Bahçelievler Çamaşırhane ( Çamaşır Yıkama Servisi )

Çamaşırhane hizmetlerimizden faydalanmak için istanbul bahçelievler bölgesinden bizleri arayabilirsiniz. Konusunda uzman personelimiz çamaşır yıkama işlemlerini reklileri ayırarak ayrı ayrı yıkamakta olup, türüne uygun kumaşa göre sıcaklık derecelerini ayarlamaktadır. İçiniz rahat olsun çamaşırlarınız güvenli ellerde. Uluslararası hizmet standartlarında çamaşır yıkama protokolüne uygun olarak tam otomatik makinelerde çamaşırlarınız yıkanmaktadır.  Ayarın kapınıza kadar gelip çamaşırlarınızı teslim alalım. 

Yıkama Beyazları
bottom of page