top of page
Büyükçekmece Çamaşırhane Hizmeti

Büyükçekmece Çamaşırhane

Çamaşır Yıkama Hizmeti

Büyükçekmece Çamaşırhane Hizmeti

Büyükçekmece' de Çamaşırhane Hizmetimiz mevcuttur. Bireysel ve Kurumsal Çamaşır Yıkama konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Büyükçekmece Çamaşırhane servisimizi dilediğiniz an arayabilir, adresinize teslim çamaşır yıkama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul geneline servis sağlayan çamaşırhanemiz Büyükçekmece bölgesine hizmet vermektedir. Yıkanacak çamaşırlarınızı kişisel ise kilo ile kurumsal müşterimiz iseniz adet olarak fiyatlandırıyoruz. Büyükçekmece ilçesinde çamaşırhane konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Konusunda uzman çamaşır yıkama ekibimiz sizlere çamaşırhane hizmetlerimiz konusunda ekonomik çözümler sunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Büyükçekmece çamaşırhane servisimizi günün 24 saati arayabilirsiniz.

Büyükçekmece' de Çamaşırhane Hizmeti Verdiğimiz Yerler

Büyükçekmece' de Çamaşırhane Hizmeti sağladığımız semtler Alkent 2000, Ahmediye, Batıköy, Mimaroba, Mimarsinan, Muratçeşme, Celaliye, Kumburgaz, Çakmaklı, Dizdariye, Kamiloba, Güzelce, Karaağaç, Ekinoba, Büyükçekmece Atatürk ve Türkoba gibi Büyükçekmece' de bulunan mahallelere Çamaşırhane, Kuru Temizleme ve Ütü hizmetlerini adrese teslim olarak sağlamaktayız. Büyükçekmece' de çamaşır yıkama hizmetlerimizden Kişisel ve Kurumsal olarak faydalanabilirsiniz. Ev temizliği, Döşeme Temizliği gibi servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Büyükçekmece' nin yakın lokasyonları servis kapsamımızdadır. Ev ve İş yerlerine Adrese teslim hizmetlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Çamaşırhanemizde Neler Yıkıyoruz. 

Büyükçekmece Lokasyonuna Hizmet veren çamaşırhanemiz' de Yıkanma koşullarına uygun tüm tekstil ürünlerini yıkıyoruz. Deri veya kaz tüyü gibi hassas kıyafetlerinize Kuru Temizleme işlemi uyguluyoruz. Gömlek, Ceket, Takım Elbise ve Kumaş Pantolon gibi giysilerinize ütü işlemi uyguluyoruz. Uluslararası standartlarda hizmet veren çamaşırhanemiz' de tüm kiyasal temizlik malzemeleri dermatolojik olarak test edilmiştir. Bireysel müşterilerimizin çamaşırlarını, Kurumsal müşterileriz olan Otel, Restoran, Güzellik Salonları, Spa Merkezleri ve Hastaneler gibi kurumsal yerlerin tüm tekstil ürünlerini yıkamaktayız. 

Büyükçekmece Çamaşırhane Hizmeti

Büyükçekmece Çahaşırhane

Büyükçekmece' de Çamaşırhane Hizmeti almak istiyorsanız bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bireysel ve Kurumsal Çamaşır Yıkama İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözümler Sunalım.

bottom of page