top of page
Çamaşırhane - Beyoğlu

Beyoğlu Çamaşırhane
Yıkıyor, Kurutuyor ve Ütülüyoruz.

Beyoğlu Çamaşırhane Servisi Yıkama, Kurutma ve Ütüleme

Beyoğlu Çamaşırhane servis hizmeti vermekteyiz. Çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme hizmetlerimizden faydalanın. Arayın kapınıza gelelim. Kirli çamaşırlarınızı alıp Beyoğlu Çamaşırhane bünyesindeki profesyonel ekibimiz çamaşırlarınızı yıkayıp adresinize getirsin. Çamaşır yıkama hizmetlerimizde haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz. Kişisel veya Kurumsal çamaşırlarınızı bizler yıkayabiliriz. Beyoğlu Çamaşırhane hizmetlerimizden Bireysel ve kurumsal müşterilerimize çamaşır yıkama hizmeti vermekteyiz. Kişisel çamaşırlarınızın yıkanmasında 30 Kiloyu aşkın çamaşırlarınızda belirli oranlarda indirim uygulamaktayız. Beyoğlu ve çevresinde bulunan Oteller, Restoranlar, Fabrikalar, Güzellik Salonları ve Kafeler gibi kurumsal hizmet veren müşterilerimize hızlı yıkama çamaşırhane çözümlerimiz mevcuttur. Beğoğlu çamaşırhane çamaşır yıkama konusunda mükemmel çözümler sunar. Hızlı, Pratik ve Hijyen koşullarda çamaşırınızı bizle yıkayalım. 

Beyoğlu Çamaşırhane Hizmet Noktalarımız

Beyoğlu Çamaşırhane Hizmeti verdiğimiz semtler Şişhane, Karaköy, Kasımpaşa, Galata, Dolapdere, Dolmabahçe, Tarlabaşı, Hacıhüsrev, Kuledibi, Çıksalın, Talihane, Fındıklı Beyoğlu, Tünel Beyoğlu, Çıksalın, Azapkapı, Kuludibi ve Talimane noktalarına Beyoğlu çamaşırhane servisi sağlamaktayız. Beyoğlunda çamaşırhane hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yıkanmasını istediğiniz çamaşırlarınız varsa bizleri günün her saati arayıp bilgi alabilirsiniz.  

Beyoğlu'nda Çamaşırhane Çözümleri Sunuyoruz

İstanbul beyoğlu' na hizmet sağlayan servis araçlarımızla sizlere adresten adrese çamaşır yıkama hizmeti çözümleri sunuyoruz. Beyoğlu Çamaşırhane bünyemizde Kuru Temizleme, Ütü hizmeti, Çamaşır yıkama, Leke çıkarma, Döşeme temizliği gibİ çözümler sunmaktayız. Çamaşır makineniz mi bozuldu veya iş yerinizin çamşırları ile baş edemiyormusunuz ? Bizler varız. Tüm tekstil ürünlerinizin kumaşına, rengine ve uygun sıcaklık derecelerine göre çamaşırınıza zarar vermeden yıkıyor, kurutuyor, ütülüyor ve adresinize servis ediyoruz. Sizler zamandan ve paradan tasarruf edin gerisini bizlere bırakın. 

Beyoğlu Çamaşırhane

Çamaşırhanemizde tüm Bireysel veya Kurumsal çamaşırlarınız kurutulup katlanır ve paketlenip servis araçlarınıza yüklenerek adrese teslim edilir. 

bottom of page