top of page

Bağcılar Çamaşırhane Hizmeti Ev ve İş Yerlerine
Servis Kolaylığı

Bağcılar Çamaşırhane Hizmeti 

Bağcılar' da çamaşırhane hizmeti sunuyoruz. Ev ve iş yerlerine aynı gün teslimat sayesinde zamandan ve paradan tasarruf edin. Bağcılar çamaşırhane servisimizde Bireysel ve Kurumsal Çamaşır yıkama hizmetimiz mevcuttur. Bir telefonla kapınıza kadar gelip çamaşırlarınızı alalım.
Tüm yıkanabilecek tekstil ürünlerinizi yıkanacak çamaşırlarınızı ev ve iş yerlerine belirlediğiniz zamanlar dahilinde gelip alabiliriz. Bağcılar Çamaşırhane Hizmetimizden istediğiniz anda yararlanabilirsiniz.

Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Döşeme temizliği gibi temizlik işlerini bize bırakın sizler keyfinize bakın. Kişisel çamaşırlarınızı kilo ile ticari işletme çamaşırlarınızı adet veya parça başı olarak fiyatlandırıyoruz. 

Bağcılar Çamaşırhane Hizmet Lokasyonlarımız. 

Bağcılar' da çamaşırhane hizmeti sunduğumuz yerler sırasıyla Bağcılar Mahmutbey, 15 Temmuz, 100.Yıl, Fatih, Güneşli, Demirkapı, Kirazlı, Yıldıztepe, Fevzi Çakmak, Çınar, Kemalpaşa, Yenimahalle, Göztepe, Bağlar, Hürriyet, Kirazlı, Yıldıztepe Bağcılar bölgesi olarak Çamaşırhane Hizmetimiz Mevcuttur. Ütülenmiş mis gibi kokan tertemiz çamaşırlarınızı Adresinize teslim ediyoruz. Ütü, Leke çıkarma, Kuru Temizleme, Tül, Perde temizliğini bizlere bırakın. Çamaşırhane servisimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon uzağınızdayız. Tüm Çamaşır Yıkama işlerinizi bizler yapabiliriz. Zamandan Tasarruf Edin. 

 

 

 

 

Bağcılar Bölgesine Hizmet Veren  Çamaşırhanemizde Neler Yıkıyoruz. 

Çamaşırhanemiz bünyesinde tüm ev ve iş yeri tekstillerinin çamaşır yıkama kurutma ve ütüleme işlemlerini sağlıyoruz. Kuru Temizleme, Leke Çıkarma ve benzeri temizlik hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Yastık, Çarşaf, Yorgan, Nevresim Takımı, Bornoz, Havlu, Gömlek, T-Shirt, Ceket, Pantolon, Elbise, Takım Elbise, Çorap, Ayakkabı, Etek, Yelek, Mont, Kaban, Pardesü, Kaşa Kabanve benzeri ürünlerinizin Çamaşır Yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bireysel veya Kurumsal Çamaşırhane hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çamaşır Yıkama işlerinizi Profesyonel ellere emanet edin.  

Bagcilar camasirhane katli camasirlar
bottom of page