top of page
Katlanmış Havlular

Beylikdüzü
Çamaşırhane 
Hizmeti

Beylikdüzü Çamaşırhane Çamaşır Yıkama Hizmeti

Beylikdüzü çamaşırhane hizmetimiz dahilinde Çamaşır Yıkama, Döşeme Temizliği, Ütü, Kuru Temizleme gibi çalışmalarımız mevcuttur. Çamaşırlar yıkanır katlanır istenildiği takdirde ütü veya Kuru Temizleme yapılır. Beylikdüzü Çamaşırhane hizmetimiz dahilinde ücretsiz araçla servis imkanı sağlamaktayız. Bireysel çamaşır yıkama ihtiyaçlarınızda fiyatlandırmayı kilo üzerinden yapmaktayız. Beylikdüzü ve çevresinde çamaşırhane arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 

Beylikdüzü Çamaşırhane Hizmet Noktalarımız. 

Beylikdüzü çamaşırhane servisimizin yıkanacak çamaşırlarınızı teslim alabileceği hizmet noktalarımız sırasıyla Beylikdüzü Barış, Büyükşehir, Adnan Kahveci, Dereağzı, Marmara, Cumhuriyet, Yakuplu, Sahil, Kavaklı, Gürpınar ve çevresi kapsamında çamaşırhane hizmeti sağlamaktayız. Bireysel veya Kurumsal olarak yıkanacak çamaşırlarınız için Beylikdüzü Çamaşırhane hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Çamaşırlarınızı Biz Yıkayalım Siz Keyfinize Bakın. 

Beylikdüzü Çamaşırhane Hizmetimizde araçlarımızla kapıdan kapıya servisimiz mevzuttur. Çamaşırlarınızı bir poşete koymanız yeterli olacak. Siz keyfinize bakın Çamaşırlarınızı adresinizden alıp bizler yıkayalım. Profesyonel çamaşır yıkama hizmeti gerçekleştiren personellerimiz çamaşırınıza zarar vermeden kumaş türüne göre ayrı ayrı çamaşır makinelerinde çamaşırlarınızı yıkamaktadır. Beylikdüzü Çamaşırhane hizmeti kapsamında yıkanan çamaşırlar hijyen paketleme yöntemiz ile servis araçlarımıza yüklenmektedir. Gerektiğinde Aynı Gün Teslimat seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. 

Çamaşırhanemiz
ince temizlik - camasirhane yerimiz.
Çamaşır Makinesi Tamburu
bottom of page