top of page
Ataşehir Çamaşırhanesi

Ataşehir Çamaşırhane Hizmetleri

Ataşehir Adrese Servis Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme

Ataşehir Çamaşırhane

Ataşehir Çamaşırhane Hizmetlerimiz Adresinize Geliyor. Yıkanacak olan Kirli çamaşırlarınızı kapınızdan gelip alıyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet veren çamaşırhanemiz sizlere gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Ataşehir çamaşırhane servisimizde gündelik çamaşırlarınız dahil tüm çamaşırhane ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Çamaşır makinanız mı bozuldu veya işletmenizin yıkanacak çamaşırları mı var hemen arayın adresinize gelelim. Ataşehir Çamaşırhane Hizmetlerimiz dahilinde Kuru Temizleme, Ütü, Çamaşır Kurutma ve Çamaşır Yıkama hizmetlerimizden yararlanın. Ataşehir ve semtlerine dilediğiniz an araçla çamaşır yıkama hizmetimiz mevcuttur. 

Ataşehir Çamaşırhane Hizmet Lokasyonları

Ataşehir çamaşırhane hizmeti sağladığımız lokasyonlar İçerenköy, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Esatpaşa, Ferhatpaşa, Yenisahra, Yeniçamlıca, Mevlana, İnönü, Fetih ve başlıca semtlerine Ataşehir çamaşırhane hizmeti vermekteyiz. Ataşehir bölgesinde Çamaşır Yıkama, Kurutemizleme ve Ütü hizmetlerimizde vardır. Çamaşırhanemiz konusunda uzman personelleri ile çamaşırlarınızın dokusuna zarar vermeden gereken programlar dahilinde çamaşırlarınızı yıkamaktadır. Ataşehir çamaşırhane servisimizi dilediğiniz an arayabilirsiniz. 

Ataşehir Çamaşırhane İşleyişi

Ataşehir çamaşırhane hizmet işletişimiz sizlerin bizlere ulaşması ile birlikte çamaşırlarınızı adresinizden alacağımız gün, saat ve tarih belirlenir bu sırada sizler yıkanacak çamaşırlarınızı poşetlere renklerini ayırmadan doldurursunuz. Çamaşırlarınızın fiyatlandırması kilo ile yapılır kapınıza geldiğimizde çamaşırlarınızı tartarak alırız. Çamaşırlarınızın yıkama işlemi tamamlandıktan sonra teslim aldığımız adrese veya İstanbul içinde belirlediğiniz bir adrese temiz çamaşırlarınızı teslim ederiz. Ataşehir Çamaşırhane Hizmet İşleyişimiz bu kadar basit. Bizleri arayıp çamaşır yıkama konusunda destek alabilirsiniz. 

bottom of page