top of page
katlama Gömlekler

Çamaşırhane İstanbul

Bireysel ve Kurumsal

Çamaşır Yıkama Servisi

İstanbul Geneline Çamaşırhane Çamaşır Yıkama Servisi

İstanbul'un geneline çamaşırhane hizmeti sunuyoruz. Gelmenize gerek yok bizler kapınıza kadar geliyoruz. Çamaşırhane servisimizde ütü, kuru temizleme, çamaşır yıkama , çamaşır kurutma gibi hizmetlerimizden bireysel ve kurumsal olarak faydalanabilirsiniz. Kişisel çamaşırlarınızı veya Kurumsal tekstil ürünlerinizi bizlere yıkatabilirsiniz. Bölgemize yakın konumda iseniz bireysel çamaşırlarınızı kendinizde getirebilirsiniz. İstanbul çamaşırhane hizmetimizi 7/24 arayabilir. Çamaşır yıkama hizmetlerimizden dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Çamaşırhane ve genel temizlik faaliyeleri konusunda İstanbul bölgesinde bireysel ve kurumsal hizmet vermekteyiz. 

İstanbul'da Çamaşırhane Hizmet Bölgelerimiz

Çamaşırhane hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri sırasıyla Bahçelievler, Bakırköy, Avcılar, Beylikdüzü, Esenler, Bağcılar, Güngören, Beşiktaş, Fatih, Gaziosmanpaşa, Eyüpsultan, Kağıthane, Küçükçekmece, Esenyurt, Beyoğlu, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Sultangazi, Sarıyer, Göktürk, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir ve çevre bölgelerine çamaşırhane servis hizmeti sağlamaktayız. Çamaşırhane hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Çamaşır yıkama, Kurutma, Ütü, Kuru temizleme gibi temizlik ihtiyatçalarınıza çözüm sunuyoruz. 

% 100 Müşteri Memnuniyeti 

Çamaşırhane Hizmetlerimiz, dünden bugüne müşterilerimize İnce Temizlik Olarak %100 Müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Konusunda uzman çamaşırlarınız, uluslararası standartlarda yıkanan çamaşırlarınızı istanbul içinde çeşitli adreslere servis etmektedir. Yüksek kalite ve standartlardaki temizlik malzemelerimiz tekstil ürünlerinize ve sağlığınıza zarar vermez. Kurumsal ve Bireysel müşterilerimize kapıdan kapıya tam zamanında servis sağlamaktayız. Çamaşırhane hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz uzun soluklu olarak bizlerle çalışmaktadır. Sizlerde bu deneyimi yaşamak isterseniz bizlere 02124717800 numaralı iletişim hattımızdan veya info@incetemizlik.com e mail adresimizden ulaşabilirsiniz. 

Çamaşırhanem
bottom of page