top of page

Kuru Temizleme Servisi
Hemen Arayın 
Adresinize Gelelim

Kuru Temizleme Servisi

Artık size bir telefon kadar yakınız kuru temizlemeye ihtiyaç duyduğunuz anda bizleri arayabilirsiniz adresinizen kıyafetlerinizi alıp adresinize teslim ediyoruz. Profesyonel kuru temizleme cihazlarımızla hassas kıyafetleriniz ilk günkü gibi olacak. Makinede yıkanamayan hassas ve değerli kıyafetlerinizin kuru temizleme işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. 
Ücretsiz olarak kıyafetlerinizi kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz. Kuru temizleme ihtiyacınız için bizleri hemen arayın istanbul avrupa yakasında bulunan lokasyonumuz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Kuru Temizleme

Bazı giysileriniz doğrudan yıkamaya elverişli değildir özellikle takım elbise, Kaban, Ceket, Abiye, Kuştuyü Mont, Deri Mont, Gelinlik ve Kaban gibi giysilerinizin kuru temizlemeye ihtiyacı vardır. Kuru temizlemeye ihtiyaç duyguğunuzda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kıyafetlerinizi adresinizden alıp kuru temizleme işlemi bittiği anda adresinize teslim edelim. Hızlı güvenilir ve kaliteli bir hizmet için bizleri arayabilirsiniz.

 Ütü Hizmeti

Kıyafetlerinizi adresinizden alalım ütüleyip getirelim.
Yıkanmış giysileriizin ütüleme işleminide yapıyoruz.
Takım elbise, Ceket, Pantalon, Gömlek, T-shirt, Pardesü, Bluz, İpek gömlek, Mont, Pilele Etek, Etek ve elbiselerinizi ütüleyebiliriz. Ütü fiyatlandırmamız parça başı olup kıyafetin cinsine göre fiyatlandırılır.

 

ütü.jpg
bottom of page