G-MKZL0TZB0G G-MKZL0TZB0G
top of page
Çamaşırhane.jpg

Otel, Restoran, Spa Merkezi, Kuaför, Hastane,
Personel Üniformaları
Çamaşır Yıkama Servisi

 Aynı Gün Teslim Çamaşır Yıkama Servisi

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Otel, Restoran, Bar, Spa Merkezi, Kuaför, Hastane, Güzellik Salonu gibi çamaşır yıkama ihtiyacı duyan işletmelere endüstirüyel çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir. Konusunda uzman ekibimizle çamaşır yıkama servisimiz kurumsal şirketlere çözüm ortağı oluyor. Tam otomatik modern çamaşır makinelerimiz çamaşırlarınızın dokusunu bozmadan yıkamaktadır. Çamaşır yıkama servisimiz de kullanılan temizlik malzemelerinde dünyaca ünlü P&G markası ürünlerini kullanmaktayız. Temizlenen çamaşırlarınız steril ortamda paketlenip servis araçlarına yüklenmektedir. Bizleri iletişim numaralarımızdan arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Otellere Çamaşır Yıkama Servisi 

Otel işletmelerinin çarşaf, yastık kılıfı, havlu ve nevresim takımı gibi günlük yıkama ihtiyacı gerektirecek tekstil ürünlerinin günlük olarak yıkanıp aynı gün içinde teslimatı yapılmaktadır.

Restoran Çamaşır Yıkama Servisi 

İstanbul genelinde bulunan restorantların masa örtüleri peçeteleri ve çeşitli restorant tekstil ürünlerinin çamaşır yıkama hizmeti sağlanmaktadır. İstanbulun önde gelen restoranlarına hizmet sağlamaktayız. Çamaşır yıkama kurutma ve ütüleme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. 

Spa Merkezi Çamaşır Yıkama Servisi 

Spa merkezi masaj salonları sosyal tesisler ve çeşitli spor salonarına çamaşır yıkama servisi vermekteyiz. Havlu, Bornoz, Peştabal ve benzeri çamaşırların yıkanması tarafımızca yapılmaktadır.

bottom of page