top of page
Çamaşırhane Hizmeti

Çamaşırhane Hizmetleri
Otel, Restoran, Spa Merkezi,
Kuaför, Hastane,Personel Üniformaları

Otel Restoran Spa Hastane Kuaför Çamaşırhane Servis Hizmeti

Çamaşırhane Hizmetlerimizden İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Otel, Restoran, Bar, Spa Merkezi, Kuaför, Hastane, Güzellik Salonu gibi çamaşırhane ihtiyacı duyan işletmelere endüstirüyel çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir. Konusunda uzman ekibimizle çamaşırhane servisimiz kurumsal şirketlere çözüm ortağı oluyor. Tam otomatik modern çamaşır makinelerimiz çamaşırlarınızın dokusunu bozmadan yıkamaktadır. Çamaşır yıkama hizmetlerimizi ve çamaşırhane servisimiz bünyesinde  kullanılan temizlik malzemelerinde dünyaca ünlü P&G markası ürünlerini kullanmaktayız. Temizlenen çamaşırlarınız steril ortamda paketlenip servis araçlarına yüklenmektedir. Bizleri iletişim numaralarımızdan arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Air Bnb Otelleri ve Orta ölçekli işletmelere de çamaşırhane hizmeti sunmaktayız. 

Otellere Çamaşırhane Çamaşır Yıkama Servisi 

Otellerin olmazsa olmazı Çamaşırhane ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Çarşaf, yastık kılıfı, havlu ve nevresim takımı gibi günlük yıkama ihtiyacı gerektirecek tekstil ürünlerinin günlük olarak yıkanıp aynı gün içinde teslimatı yapılmaktadır. İstanbul genelindeki otellerin çamaşırhane hizmetlerini sağlamaktayız, Otel, motel, apart, misafirhane, sosyal tesis gibi kurumsal şirketlerin tekstil ürünlerini çamaşırhanemizde yıkamaktayız. Yüksek kapasitede olan çamaşırlarınızı bizler yıkayabiliriz.  Otel misafirlerinin kuru temizleme ve ütü ihtiyaçlarına yönelik hizmetler vermekteyiz. 

Restoran Çamaşırhane Servisi 

Çamaşırhanemiz İstanbul genelinde bulunan restorantların masa örtüleri peçeteleri ve çeşitli restorant tekstil ürünlerinin çamaşır yıkama hizmeti sağlanmaktadır. İstanbulun önde gelen restoranlarına hizmet sağlamaktayız. Çamaşır yıkama kurutma ve ütüleme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Yeme İçme sektörüne hizmet eden kurumsal şirketlerin zorlu yemek lekelerini sorunsuz bir şekilde leke çıkarma uygulamalarımızı kullanarak temizlemekteyiz. Restoran ve bunun gibi yiyecek sektörüne hizmet eden kuruluşların çamaşırhane ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 
Zorlu yağ lekeleri ve çevresel faktörlerden kirlenen ve tozlanan restoran tekstil ürünlerinin yıkama işlemlerini çamaşırhanemiz  bünyesinde yıkamaktayız. Hızlı ve Zamanında Adrese teslimat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Spa Merkezi Çamaşırhane Hizmeti 

Çamaşırhane hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Spa merkezi masaj salonları sosyal tesisler ve çeşitli spor salonarına çamaşır yıkama servisi vermekteyiz. Havlu, Bornoz, Peştabal ve benzeri çamaşırların yıkanması tarafımızca yapılmaktadır. Spa merkezlerinin ağır koku yapan havlularını çamaşırhanemizde farklı uygulamalar kullanarak kokusuz ve hijyen hale getiriyoruz. Spa merkezi veya spor salonlarının çamaşır yıkama ihtiyaçlarını çamaşırhanemizin servis araçları ile günlük olarak sağlamaktayız 

Aynı Gün
Hızlı Servis
İmkanı

Çamaşırhanemizde 
Yıkanmış Çamaşırlar
Aynı Gün Teslim Edilir.

Otellere
Çamaşırhane
Hizmeti

Otel, Motel, Apart ve
Misafirhanelere
Kuru Temizleme, Ütü 
Çamaşırhane Hizmeti

Restoran
Çamaşırhane
Hizmeti

Restoran, Cafe, Yemekhane, Lokanta, Büfe İşletmelerime Çamaşırhane Hizmeti

Spa Merkezi
,Çamaşırhane
Hizmeti

Spa Merkezi Spor Salonları ve Masaj Salonlarına Çamaşırhane Servisi

bottom of page