top of page
Çamaşırhanem Avcılar

Avcılar Çamaşırhane

Çamaşır Yıkama Hizmeti

Arayın Adresinize Gelelim

Avcılar Çamaşırhane Servisi

Avcılar Çamaşırhane servisimizde çamaşır yıkama işlemlerini servis araçlarımızla sağlıyoruz. Kapınıza kadar gelip yıkanacak çamaşırlarınızı alıyoruz. Avcılar Çamaşırhane Hizmetimizde Pantolon, Gömlek, Yorgan, Nevresim, Tül, Perde, Masa Örtüsü, Havlu, Bornoz, Ceket, Takım Elbise, Etek, Yastık, Yastık Kılıfı, İş Elbiseleri ve bunlar gibi bir çok tekstil ürünlerinizi yıkıyor, kurutuyor ve ütülüyoruz. Avcılar' da Çamaşırhane konusunda uzman çalışanlarımız gereken hijyen ve hassasiyetle çamaşırlarınızı renklerine ve kumaş türlerine göre ayırıp uygun sıcaklıkta yıkamaktalar. Kuru Temizleme, Ütü, Döşeme Temiziği, Halı Yıkama, Leke Çıkarma hizmetlerimiz dahilinde olup bizlerden talep edebilirsiniz. Çamaşır Yıkama ve Temizlik Hizmetlerimizden yararlanmak için Arayın Adresinize Gelelim. Yada sayfada bulunan sipariş formunu doldurun sizlerle iletişime geçelim. Avcılar çamaşırhane hizmetlerini kapınıza getirelim. Çamaşır yıkama dert olmasın işi uzmanına bırakın. 

Avcılar Çamaşırhane Hizmet Lokasyonları

Avcılar Çamaşırhane Hizmeti Sağladığımız lokasyonlar sırasıyla Avcılar Merkez, Avcılar Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Avcılar Üniversite, Avcılar Tahtakale, Yeşilkent, Gümüşpala, Avcılar Mustafa Kemal Paşa, Ambarlı Mahallelerine Çamaşırhane servisimiz vardır. Avcılar Çamaşırhanemizde Çamaşır Yıkama Hizmetimiz adrese teslim yapılmaktadır. Çamaşır Yıkama, Kurutma ve Ütü Hizmetlerimizden faydalanın. Arayın Adresinize Gelelim. 

Çamaşırhanemizde Avcılar Üniversite Öğrencilerine %30 İndirim

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü Öğrencilerine Çamaşırhanemizde %30 İndirim uygulamaktayız. Çamaşırlarınızı almaya geldiğimizde öğrenci kimliğinizi göstermeniz yeterli olacak. İnce Temizlik Şirketimizin Avcılar Çamaşırhane Servisimizde öğrencilere sunduğu bu fırsatı kaçırmayın. Kirli çamaşırlarınızı bir poşete koyun ve bizleri arayın Avcılar Çamaşırhane hizmetimiz sizlere bir telefon kadar yakın. Kampanyamız 27.01.2024 - 27.04.2024 tarihleri arası geçerlidir. 

Avcılar Cerrahpaşa Üniversitesi Çamaşırhane Promosyon
Avcılar Çamaşırhane Hizmeti
bottom of page