top of page
Bakırköy Çamaşırhane Hizmeti  ( Gömlekler )

Bakırköy Çamaşırhane Hizmetleri Arayın Adresinize Gelelim

Bakırköy Çamaşırhane (Adrese Teslim)

Çamaşırlarınızı bizlere yıkatabilirsiniz. Bakırköy Çamaşırhane ihtiyaçlarınıza yönelik bireysel ve kurumsal çamaşır yıkama çözümleri sunar. Çamaşırhanemiz ekibi adresinizden çamaşırlarınızı alıp tekrar adresinize aynı gün içinde teslim edebilecek kapasiteye sahiptir. Çamaşırhanemizde çamaşır yıkatmanın yanı sıra Ütü, Kurutemizleme, Kıyafet temizliği, Ayakkabı Temizliği, Döşeme Temizliği gibi hizmetlerimizden' de faydalabilirsiniz. Bakırköy Çamaşırhane hizmetlerimiz için bizleri arayarak ulaşabilir veya info@incetemizlik.com adresimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Bakırköy Çamaşırhane Hizmet Bölgelerimiz

Bakırköy Çamaşırhanemizin Hizmet verdiği servis bölgeleri Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım, Ataköy 7-8-9-10. Kısım, Osmaniye Bakırköy, Yeşilköy, Zuğratbaba, Şenlikköy, Osmaniye Bakırköy, Kartaltepe, Cevizlik, Basınköy, Yenimahalle, Sakızağcı, Zeytinlik Bölgelerine Bakırköy' de Çamaşırhane servisimizi adrese teslim olarak sürdürmektedir. Bakırköy Çamaşırhane Hizmeti almak istiyorsanız, çamaşırlarım kirli gelin alın diyorsanız bizleri günün 24 saati arayabilirsiniz. Sizlere telefonunuz kadar yakınız. 

Bakırköy Çamaşırhanemizde Neler mi Yıkıyoruz ?

Bakırköy Çamaşırhanemizde Bireysel Çamaşırlarınızın yanı sıra Kurumsal olarak Yastık, Nevresim, Çarşaf, Battaniye, Havlu, Tulum, İş elbisesi, Gömlek, Ceket, Takım elbise, Pantolon, Gömlek, T Shirt, Perde, Ayak havlusu, Banya havlusu, Pike, Paspas, Yatak Örtüsü, Alez, Yastık Kılıfı, Masa Örtüsü, Peçete, Minder, Şal, Runner, Ayak Havlusu ve bir çok Kurumsal ve Bireysel Çamaşır yıkama hizmeti sunuyoruz. Otel Tekstili, restoran Bakırköy Çamaşırhane Servisimizden dilediğiniz anda fiyat teklifi alabilirsiniz. Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme ve Ütü hizmetimiz deneyimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. 

Çamaşır Askısı
bottom of page