top of page
launderette

Sarıyer Çamaşırhane

Çamaşır Yıkama Servisi

Bireysel ve Kurumsal Hizmet

Sarıyer' e Çamaşırhane Hizmeti Sağlıyoruz

Sarıyer çamaşırhane hizmetimizden adrese teslim olarak faydalanabilirsiniz. Çamaşır yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Döşeme Temizliği, Ev ve Ofis Temizliği gibi hizmetler sunmaktayız. Sarıyer bölgesine Çamaşırhane servisimiz mevcuttur. Sarıyer' de çamaşırhane ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Bireysel ve Kurumsal Çamaşır Yıkama hizmetlerimizi adrese servis olarak sağlamaktayız. İnce Temizlik olarak Ev ve İş yerlerine çamaşırhanemiz' de çamaşır yıkama hizmeti vermekteyiz. İnce Temizlik Konusunda uzman personeli ile çamaşırlarınızın kumaş dokusuna ve yapısına zarar vermeden sizlere çamaşırhane hizmeti vermektedir. Sarıyer Çamaşırhane servisimizden dilediğiniz an yarlanabilirsiniz. İster bireysel olsun ister kurumsal çamaşırlarınızı adresinizden alıp, yıkayıp dilediğiniz adrese tekrardan teslim edebiliriz. 

Sarıyer' de Nerelere Çamaşırhane Hizmeti Veriyoruz.

İstanbul Sarıyer Bölgesinde Çamaşırhane hizmeti verdiğimiz yerler İstanye, Tarabya, Rumelihisarı, Cumhuriyet, Baltalimanı, Büyükdere, Ferahever, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Emirgan, Fatih, PTT Evleri, Kazım Karabekir Paşa, Kocataş, Maden, Sarıyer Merkez, Pınar, Poligon, Rumelikavağı, Reşit Paşa, Keçiburnu ve yakın çevrelerine Sarıyer de Çamaşırhane Servis Hizmeti Sağlıyoruz. Adrese Teslim Çamaşır Yıkama, Kurutma, Kuru Temizleme, Ütü ve Temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sarıyer ve yakın çevresine istanbul' un tüm ilçelerinde olduğu gibi adrses teslim çamaşırhane hizmeti sağlamaktayız. 

Çamaşırhane Olarak Kirlilerinizi Alalım Yıkayıp Geri Getirelim.  

Çamaşırhanemizde kirli çamaşırlarınızı adresinizden alıyoruz ve yine aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Sarıyer Çamaşırhane Servisimizde Bireysel çamaşırlarınızı en az 6 -7 Kg' a kadar alıyoruz. Adrese teslim hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin çamaşırlarını kapıda tartıyor ve ağırlığına göre fiyatlandırıyoruz. Kirli çamaşırlarınızı renklerine göre ayırmanıza gerek yok çamaşırhane ekibimiz çamaşır yıkama sırasında çamaşırlarınızı renklerine göre siyahlar, beyazlar ve renkliler katagorisinde ayırıp ayrı ayrı makinelerde yıkamaktadırlar. Sarıyer Çamaşırhane servisimize gönül rahatlığı ile çamaşırlarınzı emanet edebilirsiniz. 

İnce Temizlik Torkam E5 AVM.jpg
Otel Çamaşırları Çamaşır Yıkama.JPG
Çamaşır Makineleri
bottom of page