top of page
Çamaşırhanem

Gaziosmanpaşa Çamaşırhane Adrese Teslim Hizmet.

Gaziosmanpaşa Çamaşırhane Hizmeti

Gaziosmanpaşa' da Çamaşırhane ihtiyacınızı karşılıyoruz. Adrese teslim hizmetlerinizle yıkanacak çamaşırlarınızı kapınızdan gelip alalım. Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme ve Ütü Hizmetlerimizle ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Çamaşırhane servisimiz Gaziposmanpaşa ve çevresine çamaşır yıkama ve kurutma servisi sağlamaktadır. Kişisel çamaşırlarınızda en az 6 kg' a Kadar adresinize gelebilmekteyiz. Bireysel müşterilerimizin çamaşırlarınız 40 Kg ve üzeri ise toplam fiyat üzerinden promosyon dahilinde indirim uygulaması yapmaktayız.  Gaziosmanpaşa Çamaşırhane servisimizi kullanarak zamandan tasarruf ederek çamaşır yıkama derdinden kurtulacaksınız. Kurumsal şirketlere çamaşırhane
hizmeti ve fiyatlandırmaları hakkında bilgi için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.  Gaziosmanpaşa çamaşır yıkama servisimiz sizlerin hizmetindedir.

Gaziosmanpaşa Çamaşırhane Servis Lokasyonlarımız

Gaziosmanpaşa Çamaşırhane servis noktalarımıza hizmetimiz mevcuttur. Karlıtepe, Gaziosmanpaşa Merkez, Sarıgöl, Yenidoğan, Bağlarbaşı, Yıldıztabya, Pazariçi, Şemsipaşa, Hürriyet, Fevziçakmak, Kazımkarabekir, Mevlana, Karayoları, Yeni Mahalle, Barboroshayrettinpaşa ve Karadeniz. Gaziosmanpaşa' da Çamaşırhane hizmeti almak istiyorsanız bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Çamaşırlarınızı Yıkıyor, Kurutuyor, Katlayıp Paketliyor ve adresinize teslim ediyoruz. Gaziosmanpaşa' nın mahallelerine kadar çamaşırhane hizmeti sunuyoruz. Çamaşır Yıkama ve Temizlik Hizmeleri Konusunda
Sizlere yardımcı olamaktan mutluluk duyarız. 

İnce Temizlik Çamaşırhanemiz G.o.paşa' da Servis Hizmetinde

İnce Temizlik olarak G.o.paşa' da çamaşırhane servis hizmetleri sunmaktayız. Çamaşırhanemiz' de şahsınıza veya şirketinize ait her türlü tekstil ürünlerini yıkamaktayız. 
Mont, Kazak, Gömlek, Pantolon, Yelek, T-Shirt, Kaban, Gecelik, Elbise, Havlu, Takım Elbise, Yorgan, Battaniye, Nevresim Takımı, Yastık Kılıfı, Yorgan Kılıfı, Masa Örtüsü, Gelinlik, Alez, Çarşaf, Bornoz, İş Elbiseleri ve Aklınıza gelebilecek yıkması gereken neyiniz varsa servis araçlarımız ile adresinizden alıyoruz. İnce Temizlik sizin adınıza çamaşırlarınızı olabilecek maksimum düzeyde yıkar, kurutur ve kapınıza kadar ulaştırır. Sizler keyfinize bakın çamaşırlarınız emin ellerde. 

Çamaşırhane Servisi Adrese Teslim
bottom of page