top of page

Sultangazi
Çamaşır
hane
Adrese Teslim Çamaşırlar

Sultangazi Çamaşırhane Hizmeti

Ev ve İş Yerlerine
Çamaşırhane
Hizmeti

Sultangazi Çamaşırhane Hizmetleri - Ev ve İş Yerlerine Adrese Teslim 

Sultangazi Çamaşırhane servisimiz, Çamaşır yıkama, Kuru Temizleme ve Ütü dahil olamak üzere sizlere adresten adrese çamaşırhane servisi imkanı sunmaktadır. Sultangazi bölgesinde Ev ve İş Yerlerine Adrese teslim çamaşırhane hizmetleri sunmaktayız. En az 6 KG' a kadar olan çamaşırlarınızı adresinizden alıyoruz. Sultangazi Çamaşırhane hizmetimiz şahsi ve kurumsal çamaşırlarınızı kapınızdan alıyor. İstanbul Sultangazi' de çamaşır yıkatma ihtiyacı duyduğunuz her an bizleri arayabilirsiniz. Çamaşırhanemiz sizlere bir telefon kadar yakın. Aynı gün çamaşır yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kişesel kıyafetleriniz veya kurumsal tekstil ürünlerinizin çamaşır yıkama işlemlerini bizler sağlayabiliriz. Sultangazi bölgesinde Çamaşırhane ihtiyacınızı bizler karşılayalım çamaşır yıkama, Kurutemizleme ve Ütü işleriniz dert olmaktan çıksın. 

Sultangazi' de Çamaşırhane Hizmet Noktalarımız 

Sultangazi' de Çamaşırhane Hizmetleri verdiğimiz mahalleler Cebeci, 50.Yıl, Gazi Mahallesi, Habibler, 75.Yıl, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Sultançiftliği, Zübeyde Hanım, Eski Habipler ve çevre mahallelere Sultangazi' de Çamaşırhanemiz, Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme ve Ütü Hizmetleri
vermektedir. Sultangazi ilçesinde çamaşırhane ihtiyacınızı bizler karşılayalım. Kişisel ve Kurumsal çamaşırlarınızı ev veya iş yerlerinizden alıp Çamaşır Yıkama işlemlerini gerçekleştirelim. Yıkanan çamaşırlarınız kurutulur, Katlanır ve paketlenerek servis edilir. İnce Temizlik olarak çamaşırlarınıza gerekli özeni gösterip, uluslararası standartlarda makineler ve deterjanlar kullanarak yıkama işlemini sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak çamaşırhane hizmetlerimizden bilgi alabilir, çamaşırlarınızı bizlere yıkatabilirsiniz. Arayın Sultangazi' de Adresinize gelelim. 

Sultangazi Çamaşırhane Hizmeti

Sultangazi Çamaşırhane Çamaşır Yıkama Kuru Temizleme ve Ütü

Sultangazi bölgesinde ve İstanbul' un çeşitli ilçelerinde çamaşırhane hizmeti sağlayan İnce Temizlik Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Döşeme Temizliği, Ev ve Ofis Temizliği gibi hizmetleride vermektedir. Çamaşır yıkama ihtiyacı duyduğunuzda Sultangazi Çamaşırhane hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Yanı sıra Kuru Temizleme, Ütü, Halı Yıkama  ve sağladığımız gündelikçi temizlik hizmetlerinden' de faydalanmanız mümkündür. 

laundry çamaşırhane iç görünüm ince temizlik
bottom of page