top of page
Temizlik Sirketleri

Temizlik Şirketi İnce Temizlik

Temizlik Şirketimiz bünyesinde Ev ve ofis temizliği, çamaşır yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Koltuk yıkama, Yatak Yıkama, Araç Döşeme Temizliği, Halı Yıkama gibi hizmetlerimizi adrese teslim olarak sunmaktayız. 
İstanbul' un Geneline Hizmet Sunan Şirketimizden Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz. 7/24 Hizmetinizdeyiz. 

TEMİZLİK ŞİRKETİ

Temizlik Şirketi olarak İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz. Temizlik Şirketimiz Fatih, Beylikdüzü, Güngören, Beşiktaş, Esenler, Bahçelievler, Bakırköy, Avcılar, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Esenyurt, Beyoğlu, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Sultangazi, Sarıyer, Eyüpsultan ve Göktürk ilçelerine Temizlik Şirketi Hizmeti Vermektedir.

Temizlik Şirketimiz bünyesinde Ev ve Ofis temizliği, Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Koltuk yıkama, Yatak Yıkama, Araç Döşeme Temizliği, Halı Yıkama gibi hizmetlerimizi adrese teslim olarak sunmaktayız. İstanbul' un Geneline Hizmet Sunan Şirketimizden Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.  

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İSTANBUL

Merkezi İstanbul' da bulunan Temizlik Şirketleri arasında İNCE TEMİZLİK, Adrese teslim servis hizmeti konusunda öncü bir firma olup geçmişten günümüze Temizlik Firmaları arasında verdiği hizmet kalitesiyle adından sıkça söz ettirmiştir. İstanbul ve çevre ilçelerine adrese teslim hizmet sağlayan şirketimizde Temizlik Konusunda Deneyimli ekibiyle profesyonel Temizlik Hizmetlerini Bireysel veya Kurumsal olarak sağlamaktadır. İnce Temizlik Bir Visa Grup Tescilli Markasıdır. Temizlik Şirketi Olarak Kurulduğumuz günden bu yana İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası lokasyonlarına adrese servis Temizlik Hizmeti Sunmaktayız. Çamaşır yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Döşeme Temizliği, Halı Yıkama gibi hizmetlerimizden günün 24 saati bireysel veya kurumsal olarak faydalanabilirsiniz. 

bottom of page