top of page

Koltuk Yıkama

Koltuk, Kanepe, Berjer Yıkama
Servisi. Arayın Koltuklarınızı Adresinizde Temizleyelim.

Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak Yıkama

Yatak, Baza, Başlık, Çekyat
Yıkama Servisi Arayın
Adresinizde Temizleyelim. 

Koltuk Yıkama ve Temizleme Hizmet

Koltuk Yıkama ihtiyacınıza yerinizde profesyonel çözümler sunuyoruz. Özel Koltuk Yıkama Ekip ve Ekipmanlarımızla Koltuğunuzu ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. İstanbul'un neresinde olursanız olun ücretsiz koltuk yıkama servis araçlarımız adresinize kadar gelsin. Buharlı Temizlik yapabilen özel olarak tasarlanmış vakumlu cihazlarımızla adresinizde Koltuk Yıkama Uygulamasını Gerçekleştiriyoruz.

İstanbul geneline hizmet veren Koltuk, Kanepe, Berjer, Yatak ve Araç Koltuğu Yıkama ve Temizleme Servisimiz Bahçelievler, Bakırköy, Kağıthane, Bağcılar, Küçükçekmece, Esenyurt, Zeytinburnu, Fatih, Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Güngören, Eyüpsultan, Sarıyer, Göktürk bölgelerine Koltuk ve Yatak Yıkama Servisi Sağlamaktadır. Koltuk Yıkama İhtiyacı duyduğunuz anda ayrıntılı bilgiler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Koltuk Yıkama 

Profesyonel Ekip ve Ekipmanlarımızla 
Koltuk, Kanepe ve Berjerlerinizi Yerinde yıkıyoruz.Her türlü bakteri ve mikropları yok ediyoruz. 

Yatak Yıkama ve Bakteri Temizleme Hizmet

Yatak, Baza, Başlık ve Çekyatlarda zamanla oluşan akarların, tozun, kirin ve zararlı bakterilerin Buharlı Yatak Yıkama Uygulamamız sayesinde kökünü kurutuyoruz. Yatak Temizleme ve Yıkama servisimizi arayın adresinize gelip yataklarınıza hijyen sağlayalım. Yatak Tozu, Akar, Mayt, Kene, Ölü deri ve benzeri bakteriler biz ne kadar temiz olsakta yataklarımızda ürerler, kullandığımız temizlik kimyasalları ile yatakta bulunan bakteri veya lekeye göre uygun Yatak temizliği ve buharla yatak yıkama uygulaması yaptırmak çok önemlidir. Yatak Yıkama Servisimiz ile iletişime geçip randevu talep edebilirsiniz. İstanbul geneline hizmet eden ekibimiz, temizlik ekipmanları ile yerinizde Buharlı Yatak Yıkama temizlik uygulamasını dilediğiniz zaman gerçekleştirebilir.

Araç Koltuğu Yıkama ve Temizleme Uygulamamız.

Otomobil veya Toplu Taşıma Araçlarının Döşeme ve Koltuklarında oluşan Kötü Koku, Kir ve Koltuğa sinmiş sigara kokularını Yerinizde yıkıyor, Temizliyor ve Mikroplardan arındırıyoruz. Okul Aracı, Otobüs, Minibüs ve Araba Koltuğu Yıkama ve Döşeme Temizliği Hakkında Bilgi Almak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aracınızın içine anti bakteriyal ve sıcak buharlı uygulama yaparak mikroplardan arındırıyoruz. Döşeme, Araba koltuğu, Otobüs ve Minibüs Koltuğu Yıkama ve Temizleme işlemlerini bize bırakın. İnce Temizlik Ayrıcalığı ile Emin olun ki en iyi sonucu alacaksınız.

bottom of page