top of page

Kağıthane
Çamaşırhane Hizmeti

Adrese Teslim Mis Gibi
Çamaşırlar.

Kağıthane Çamaşırhane Hizmetleri

Kağıthane Çamaşırhane Hizmetlerimiz sizlerin çamaşır yıkama ihtiyacı doğrultusunda ekonomik çözümler sunar. Çamaşırhane hizmetlerimizin yanı sıra Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Döşeme Temizliği gibi çalışmalarımız mevcuttur. Kağıthane Çamaşırhane Servisimiz Bireysel ve Kurumsal çamaşırhane hizmeti vermektedir. Çamaşırlarınız tertemiz olsun mis gibi koksun diyorsanız Kağıthane Çamaşırhane Hizmetimizden yararlanın. Şirketinizin personel üniformaların' dan bireysel iç çamaşırınıza kadar çamaşır yıkama işini bizlere bırakın. Konusunda profesyonel ekibimiz çamaşırlarınızı renklerine, kumaş türüne ve gereken su sıcaklığına göre en iyi şekilde optimize yıkamayı gerçekleştiriyor. Kağıthane ve çevresinde bulunan semtlere ücretsiz servisimiz mevcuttur. Kuru Temizleme, Leke Çıkarma ve Ütülenmesi gereken tüm tekstil ürünlerinizin formunu bozmadan temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kağıthane Çamaşırhane servis hizmetlerimizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz. Leke çıkartma işlemlerini özel kimyasallarımızla çamaşırlarınıza zarar vermeden çıkarıyor ve beyazlarınızı kar gibi yapıyoruz. 
 

Kağıthane Çamaşırhane Hizmet Lokasyonlarımız. 

Kağıthane bölgesinde çamaşırhane hizmeti verdiğimiz lokasyonlar Çağlayan, Gültepe, Emniyetevler, Talatpaşa, Ortabayır, Kağıthane Mehmet Akif Ersoy, Telsizler, Hürriyet, Hamidiye, Seyrantepe, Nurtepe, Çeliktepe, Sultan selim ve Yeşilce Lokasyonlarına Çamaşırhane servis hizmeti sağlıyoruz. Çamaşır yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Döşeme Temizliği gibi temizlik seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Kağıthane Çamaşırhane servisimiz ücretsizdir. Çamaşırlarınızı adresinizden kilo ile alıyoruz. Ekibimiz yıkanacak çamaşırlarınızı kapınızda teslim alırken tartıp kirli çamaşırınızın ağırlığına göre fiyat bilgisi verecektir. Kağıthane bölgesinde ikamet ediyorsanız çamaşırlarınızı bir poşet içerisine koymanız yeterli. Gelip alıyor, yıkayıp Kurutuyor ve adresinize temiz çamaşırlarınızı tekrar iade ediyoruz. 

Kağıthane Çamaşırhanemizde Neler Yıkıyoruz. 

Çamaşırhanemiz kişisel ve kurumsal çamaşırlarınız dahil çok çeşitli tekstil ürünlerini yıkayabilecek yüksek kapasitededir. Büyük ve Küçük ebatlarda bulunan tam otomatik çamaşır makinelerimiz, yıkanacak çamaşırların hacmine ve yoğunluğuna göre kullanılmaktadır. Beyaz, Siyah ve Renkli çamaşırlar ayrı ayrı yıkanıp renk karışması önlenmektedir. Kağıthane Çamaşırhane bünyesinde Çarşaf, Yorgan, Tül, Perde, Yastık, Yasık Kılıfı, Nevresim Takımı, T-Shirt, Gömlek, Pantolon, Takım Elbise, Alez, Yorgan, Battaniye, Masa Örtüsü, Peçete, Elbise, Abiye, Gelinlik, Kot Pantolon, Sweatshirt, Kumaş Pantolon, Önlük ve benzeri tekstil ürünlerini büyük bir incelikle İnce Temizlik markamız çatısı altında yıkıyoruz. 

Çamaşır Makinesi Tamburu

Kağıthane' de Çamaşırhane Hizmeti

bottom of page