top of page
İnce Temizlik Adres

İletişim

Temizlik hizmetlerimiz ile ilgili randevu oluşturmak için iletişim formumuzu doldurabilir veya bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Telefonlarımız. 

+90 212 4717800
+90 532 2518968

Email

Social Media

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Gönderiniz için Teşekkür Ederiz. 

İnce Temizlik

Çamaşırhane Hizmetleri Kuru temizleme, Ütü, Ev temizliği, Halı Yıkama, Çamaşır Yıkama, Koluk Temizliği gibi temizlik ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetleri adresten adrese ücretsiz servis imkanı ile sunuyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Merkez Adres :

Visa Grup Turizm Reklam İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti
Toya Next Residence Basın Ekspres Yolu15 Temmuz Mah Bahar Cad 
A Blok No:35 Bağcılar - İSTANBUL 

Şube Adres :
Metropark Avm Kartaltepe Mah Süvari Cad. No:4 A 79 Sefaköy - Küçükçekmece - İSTANBUL 

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

Cumartesi

Pazar

8:00 am – 24:00 pm

9:00 am – 24:00 pm

9:00 am – 24:00 pm

Hakkımızda ve Hizmet Bölgelerimiz

Çamaşır Yıkama ve Kurutma, Kuru Temizleme, Ütü, Ev - Ofis Temizliği, Halı Yıkama ve Koltuk temizleme hizmetlerimizi İnce Temizlik olarak İstanbul geneline evlere ücretsiz servis imkanı ile sağlıyoruz. Aynı gün teslim imkanı ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Profesyonel temizlik ekibimiz ve endüstriyel ekipmanları mızla kusursuz temizlik hizmeti sunuyoruz.

Kişisel çamaşırlarınızı yıkıyor, kuru temizleme yapıyor veya ütüleme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tül, perde, Yorgan ve yıkanması zor eşyalarınızı sizler için yıkıyoruz.
Çamaşır yıkama servisimizde dünyanın önde gelen profesyonel deterjan ve leke çıkarıcı
ürünlerin markalarını kullanıyoruz.

Otel, Restoran, Cafe, Bar, Hastane gibi kurumsal işletmelerin yıkanacak çamaşır veya personel kıyafetlerini adreslerinden alıyor temizleyerek bir sonraki gün adreslerine iade ediyoruz.

Bireysel ev ve ofis temizliği ihtiyaçlarınıza temizlikçi ekip gönderip kusursuz bir temizlik sağlıyoruz. Bizlere iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşabilir temizlik taleplerinizi iletebilirsiniz. İnce Temizlik sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.
Çamaşırhane Hizmetleri için Ücretsiz servis hizmeti sağladığımız istanbul içerisindeki ilçeler Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Bakırköy, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bahçelievler, Bağcılar, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Esenyurt, Eyüp Sultan, Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sultangazi, Sarıyer, Göktürk, Şişli ve Zeytinburnu 

Anadolu Yakasında ise Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla, Pendik, Ümraniye, Şile ve Üsküdar şeklindedir. Bu ilçelerden Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Halı Yıkama ve Ev- Ofis Temizliği Hizmetlerimizden adrese servis imkanından faydalanabilirsiniz. Yerinde Araç Koltuğu Yıkama Döşeme Temizliği  Yatak Yıkama ve Temizleme ayrıca Koltuk Yıkama Servisimiz için irtibata geçebilirsiniz. 

Servis Bölgelerimiz

İnce Temizlik ( Bağcılar Basın Ekspres Yolu Merkez Ofis )

İnce Temizlik ( Metropark AVM Küçükçekmece Şubesi )

bottom of page