top of page
Şişli mecidiyeköy çamaşır yıkama servisi

Şişli Çamaşır
Yıkama Servisi

Bireysel ve Kurumsal Çamaşır Yıkama 

Şişli Çamaşır Yıkama Servisi

Şişli çamaşır yıkama servisi olarak adresten adrese bireysel ve kurumsal çamaşır yıkama hizmeti vermekteyiz. Şişli mecidiyeköy, 19 mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Fulya, Eskişehir, Feriköy, Gülbahar, Halaskargazi, Halide edip adıvar, Halil rıfat paşa, harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut şevket paşa, meşrutiyet, paşa, Teşvikiye, Yayla bölgelerine çamaşır yıkama, kurutma, kuru temizleme ve ütü hizmeti vermekteyiz. 

Günümüz teknolojisine uygun full otomatik çamaşır yıkama makinelerinde kumaş türüne uygun programlarda çamaşırınıza zarar vermeden titizlikle çamaşır yıkama hizmeti sağlamaktayız. 

Bireysel ve Kurumsal şirketlerin çamaşır yıkama ihtiyaçlarını hızlı ve kusursuz olarak adrese teslim olarak  sağlamaktayız. Çamaşır yıkama, çamaşır kurutma, kuru temizleme ve ütüleme servisimiz için  +905322518968 veya +902124717800 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal Çamaşırhane Servisi

Şişli Mecidiyeköy ve civarında bulunan Otel, Hastane, Tıp Merkezi, Restoran, Kafe, Spa, Sosyal tesis gibi küçük ve büyük işletmelerin çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme işlerini yapmaktayız. 
Günlük servis araçlarımızla çamaşır yıkama ihtiyaçlarınızı zamanında karşılıyoruz. Mecidiyeköy, 19 mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Fulya, Eskişehir, Feriköy, Gülbahar, Halaskargazi, Halide edip adıvar, Halil rıfat paşa, harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut şevket paşa, meşrutiyet, paşa, Teşvikiye, Yayla mahallelerinde bulunan işletmelere adrese servis kurumsal çamaşırhane hizmeti vermekteyiz. 

Bireysel Çamaşırhane Servisi

Bireysel çamaşır yıkama servisimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Şişli Mecidiyeköy ve çevresine günün yirmi dört saati çamaşır yıkama servisi vermekteyiz. Çamaşırhane servisimizden istediğiniz zaman faydalanabilmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Arayın adresinize gelelim.

sisli camasirhaneleri
bottom of page