top of page
Küçükçekmece Çamaşırhane Hizmeti

Küçükçekmece
Çamaşırhane

Adrese Teslim Hizmet

Küçükçekmece Çamaşırhane Hizmeti 

Küçükçekmece Çamaşırhane Hizmetlerimiz çamaşır yıkama konusunda sizlere profesyonel çözümler sunar. Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma gibi temizlik faaliyetlerini Adrese teslim olarak sağlıyoruz. Küçükçekmece Çamaşırhane servisimiz Yıkanacak çamaşırlarınızı adresinizden alıyor.
Aynı gün teslim ediyoruz. Temiz çamaşırlarınıza küçükçekmece çamaşırhane hizmetimizle ulaşın. Küçükçekme' de haftanın yedi günü çamaşırhane çalışanlarımız sizlerin hizmetindedir. Sizler keyfinize bakarken çamaşırlarınız mis gibi koksun ter temiz olsun. Çamaşırlarınızın kumaş dokusuna zarar vermeden en uygun sıcaklık derecelerinde çamaşır yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kirli çamaşırlarınızı adresinizden alıyor, renkleri ve kumaş türlerine göre ayırıp ayrı ayrı tam otomatik çamaşır makinelerimizde yıkıyoruz ve ardından kurutup adresinize teslim ediyoruz. Tüm çamaşırlarınız katlanıp paketleniyor ve araçlarımıza yüklenip adresinize getiriliyor. Küçükçekmece bölgesinde Çamaşırhane hizmeti almak istiyorsanız arayın adresinize gelelim. 

Küçükçekmece Çamaşırhane Hizmet Bölgelerimiz

Küçükçekmece'de Çamaşırhane Hizmeti verdiğimiz yerler sırasıyla Atakent, Cennet, Halkalı, Beşyol, Kartaltepe, Fevzi Çakmak, Cumhuriyet, Gültepe, İnönü, İstasyon, Kanarya, Söğütlüçeşme, Kartaltepe, Tevfikbey, Sultanmurat, Yeşilova ve İstasyon mahallelerine Çamaşırhane hizmetini Adrese teslim olarak vermektedir. Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Döşeme Temizliği ve Çeşitli Temizlik hizmetleri Küçükçekmece Çamaşırhane bünyesinde verilmektedir. Çamaşır Yıkama ihtiyacınızın doğrultusunda sizlere ekonomik çözümler sunmaktayız. Arayın adresinize gelelim bireysel veya Kurumsal çamaşır yıkama servisimizden herkes yararlanabilir. 

Çamaşırhanemizde Neler Yapıyoruz

İnce Temizlik olarak Küçükçekmece Çamaşırhane bünyesinde Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme, Ütü, Leke Çıkarma, Ev Temizliği, Halı Yıkama gibi temizlik hizmetleri sunmaktayız. Çamaşırhanemizde her türlü kumaş türünü, kumaşın dokusuna zarar vermeden standart yıkama işlemi uygulayarak yıkıyoruz. Çıkmayan lekelere özel leke çıkarma uygulamaları kullanarak leke' den eser bırakmıyoruz. Ütülenmesi gereken gömlek, pantolon veya ceket gibi giysileri büyük bir titizlikle manuel olarak ütülüyoruz. Tüm temizlik işlemleri yola çıkmadan önce kalite kontrolden geçip, müşterilerin adresine servis edilmektedir. 

Ütülü Mavi Gömlekler
bottom of page