top of page
Eyüp sultan Çamaşırhane

Eyüpsutan Çamaşırhane

Adresinizden Gelip Alıyoruz

Eyüp Sultan Çamaşırhane Hizmeti (Adrese Teslim)

Eyüp Sultan Çamaşırhane hizmetlerimiz adrese teslim olarak gerçekleşmektedir. Yıkanacak çamaşırlarınızı biriktirin gelip adresinizden alalım. Eyüp sultan bölgesine verdiğimiz çamaşırhane servisimiz den faydalanıp zamandan ve paradan tasarruf edin. Gerek kişisel gerekse kurumsal olsun tüm tekstil ürünlerinizi veya kişisel kıyafetlerinizi yıkıyor, ütülüyor, paketliyor ve adresinize kadar getiriyoruz. Eyüp Sultan Çamaşırhane servisimizden dilediğiniz anda faydalanabilirsiniz. Ortalama 30 dakika içinde çamaşırhane servis aracımız adresinize gelip yıkanacak çamaşırlarınızı teslim alır. Eyüp sultan çamaşırhane servisimizi günün 24 saati arayabilir, mesaj gönderbilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Eyüp Sultan Çamaşırhane Servis Lokasyonları 

Eyüp Sultan Çamaşırhane hizmet bölgelerimiz. Göktürk, Rami, Alibeyköy, 5. Levent, Akşemsettin, Akpınar, Ağıçlı, Çiftalan, Ağaçlı, Emniyettepe, Güzeltepe, Çırçır, İhsaniye, İslambey, Defterdar, Düğmeciler ve Çiftalan mahalelerine Eyüp sultan çamaşırhane servis hizmeti vermekteyiz. Eyüp Sultan Çamaşırhane servis lokasyonlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Çamaşırlarınızı adresinizden gelip alalım. Sizler çamaşır yıkama ve kurutma derdinden kurtulun. Eyüp Sultan ve Çevresine hizmet araçlarınız günün yirmi dört saati hizmet vermektedir. Eyüp Sultan' da Çamaşırhane deyince ilk akla gelen İnce Temizlik, sizlere bireysel ve kurumsal hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Çamaşırlarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?

Bizlere telefon, e mail veya Whatss App yolu ile ulaşıp Çamaşırhanemize çamaşırlarınızı yıkatma talebinde bulunuyorsunuz. Servis aracımız trafik yoğunluğuna göre ortalama 30 dakika içerisinde adresinize gelip çamaşırlarınızı alırız. Çamaşırlarınızı çamaşırhanemizde renklerine göre ayırıp uygun yıkama programlarında ayrı, ayrı full otomatik çamaşır makinelerimzde yıkıyoruz. 

Çamaşırların temizlik malzemelerini dermatolojik olarak test edilmiş dünyaca ünlü deterjan markalarının ürünlerini kullanarak yıkamakta olup, gerek sizlerin sağlığı gerekse çamaşırlarınızın kumaş dokusunu zarar vermeden yıkamaktayız. Sonrasında çamaşırlarınızı otomatik makineler' de kurutup katlayarak paketleyip servis araçlarımıza yüklemekteyiz. 

Çamaşırhanem
bottom of page