top of page
Esenyurt Çamaşırhane (1).jpg

Esenyurt Çamaşırhane

Bireysel ve Kurumsal 
Çamaşır Yıkama Servisi
Adrese Ücretsiz Teslim

Esenyurt Çamaşırhane Bireysel ve Kurumsal Hizmet

Esenyurt Çamaşırhane Hizmetimiz Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize Çamaşır Yıkama Hizmeti Vermektedir. Esenyurt Bölgesine Çamaşırhane Servis Araçlarımızla Adrese Ücretsiz Teslim Servis Sağlamaktayız. Ev ve İş Yerlerine gelip yıkanacak çamaşırlarınızı kapınızdan alıyoruz. Esenyurt' da Çamaşırhaneye ihtiyacınız olduğunda bizleri arayabilirsiniz. Ütü, Kuru Temizleme, Çamaşır Kurutma, Leke Çıkarma gibi faaliyetlere hizmet eden İnce Temizlik sizlere bir telefon kadar yakın. 
Esenyurt ve civar bölgelerine servis hizmeti sağlayan çamaşırhanemiz' de Bireysel müşterilerimizin yanısıra Oteller, Restoranlar, Hastaneler, Kafeler, Kuaförler, Güzellik Salonları ve Fabrikalar gibi bir çok Kurumsal müşterilerede hizmet vermektedir. Esenyurt Çamaşırhane hizmetlerimizden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz. Arayın adresinize gelelim. Esenyurt Sınırları İçerisinde  Bireysel Çamaşır Yıkama Hizmetlerimizden faydalanabilmek için en az 7 KG arası Çamaşırlarınız için servis hizmeti sağlamaktayız. 

Esenyurt Çamaşırhane Servis Lokasyonlarımız

Esenyurt Çamaşırhane Hizmeti verdiğimiz servis lokasyonlarımız Esenyurt Pınar, Mehterçeşme, Yeşilkent, Osmangazi, Sületmaniye, Bağlarçeşme, Talatpaşa, Balıkyolu, Çınar, İncirlitepe, Üçevler, Saadetdere, Namık Kemal, Yenikent, Yunus Emre, Örnek, Şehitler, Mevlana, Pınar, Zafer ve Yakın Yerlerine Esenyurt Çamaşırhane Servis Hizmeti Sağlamaktayız. Esenyurt' da Bulunan Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme, Leke Çıkarma, Döşeme Temizliği, Ev ve Ofis Temizliği gibi Hizmetler Vermekteyiz. Ücretsiz Adresten Adrese Transferlerimiz mevcuttur. Çamaşırhanemiz' de Tüm Tekstil ürünlerini yıkayabiliyoruz Gönül rahatlığı ile Çamaşırlarınızı Bizlere Teslim Edebilirsiniz. 

Neden Esenyurt Çamaşırhane Hizmeti. 

Çamaşırhane ihtiyacı duymamıza en büyük neden zamandan ve paradan tasarruftur. Özellikle kurumsal şirketlerin çamaşırhane ihtiyacı duymasına en büyük neden maaliyetleri düşürmek ve zamanı iyi kullanmak açısından tercih sebebidir. Çamaşır makinesi bozulan ve günlerce teknik servis beklemek zorunda kalan insanların sorunlarına çözüm oluyoruz. Esenyurt Çamaşırhane hizmetleri dilediğiniz anda adresinize çamaşır yıkama servis hizmeti sunuyor. Sizler Çamaşır Yıkama ve Kurutma işlerini bir kenara bırakın kendinize vakit ayrın. Çalışan ev hanımları, Bekar Erkekler, Ev İşleri İle Uğraşmak İstemeyenler ve Kurumsal Şirketler Sizlere bir Telefon Kadar Yakınız. Bizlere dilediğiniz an ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Temiz Çamaşırlar
bottom of page