top of page
Temizlik Görevlisi İş Başında

Ev Temizlik Servisi
Hemen Arayın 
Evinize Temizliğe Gelelim

Ev Temizliği Hizmetleri  

Eviniz her şeyin en iyisini hak ediyor. İnce Temizlik olarak tam da bu nedenle özverili Temizlik uzmanlarımızdan en güvenilir hizmeti alabilmenizi sağlamak üzere kurulduk. Ev temizlik hizmetlerine ilişkin daha fazla bilgi için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 
Stüdyo, 1+1 2+1 3+1 veya daha büyük ebatlardaki dairelerinize aynı zamanda ofis mekanlarınız içinde Yarım ve Tam Zamanlı Temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Ev Temizliğinde İnce Temizlik  

İnce Temizlik olarak kurulduğu günden beri daire, residence konutlar ve ticari meskenler için gururla temizlik hizmeti sunuyoruz. Sürecin her adımını planlamak için sizlerle çalışıyoruz ve memnun kaldığınızdan emin olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Temizlik uzmanlarından oluşan ekibimiz ve geniş profesyonel hizmet yelpazemizle meskeninizdeki tüm temizlik işlerini halledeceğimizden emin olabilirsiniz. En ufak işlerden en büyük görevlere kadar her şeyde yaşadığınız yer temizlik konusunda  etkili, güvenilir ve birinci sınıf bir hizmeti hak ediyor. İnce Temizlik olarak tam da bu nedenle, güvenebileceğiniz, kaliteli profesyonel hizmetler sunmak için kurulduk.

bottom of page