top of page
Çamaşırhanem

Çamaşır Yıkama Servisi
Hemen Arayın 
Çamaşırlarınızı Evinizden Alalım 

Çamaşır Yıkama Servisi

Çamaşır yıkama servisi olarak çamaşırlarınızı evinizden alıp giysilerinizin türüne göre en uygun koşullarda çamaşırlarınıza zarar vermeden yıkayıp tekrardan evinize teslim ediyoruz. En az 6 kiloya kadar olan çamaşırlarınızı sizler için yıkıyıp kurutuyoruz. 6,10, 20 ve 30 Kiloya kadar veya daha fazla olan çamaşırlarınızı yıkatmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çamaşır yıkama servisimizde en az 6-7 Kilo arası kirli çamaşır için hizmet vermekteyiz. Belirttiğimiz kilodan daha düşük çamaşır ağırlığı mevcut ise sabit fiyat uygulaması yapılmaktadır. 

Çamaşır Kurutma

Yıkanan çamaşırlarınızı profesyonel kurutma makinelerimizde çamaşırlarınıza zarar vermeden kurutup paketliyoruz. Kıyafetlerinizin kumaş türüne uygun programlarda tam otomatik ve günümüz teknolojisine uygun makinelerde yıkamaktayız. Hoş kokulu tertemiz çamaşırlarınızı size giymek kalıyor, siz zahmet etmeden çamaşırlarınızı evinizden gelip alalım ve en kısa sürede sizlere teslim edelim. 

kisspng-web-development-responsive-web-design-laundry-clea-5af2811e0a0d44.9154938215258422

Çamaşırhanemizde Neler Yıkıyoruz

Çamaşırhanemizde Bireysel ve Kurumsal Tüm yıkanabilecek tekstil ürünlerinin temizliği yapılmaktadır. Yorgan, Battaniye, Nevresim Takımı, Yastık, Çarşaf, Tül, Perde, Gömlek, Pantolon, Ceket, T shirt, Yelek, Kurumsal İş elbiseleri, Kot ve Kumaş Pantolon, Elbise, İç Çamaşırı, Takım Elbise, Masa Örtüsü, Runner, Peçete, Alez, Yastık Kılıfı, Personel Üniformaları, Kurumsal İş Kıyafetleri gibi çamaşır yıkaması yapılabilecek tüm kumaş türlerinin uygun programlarda temizliği, Kuru Temizlemesi ve Ütü işlemleri yapılmaktadır. Çamaşırhane sistemimiz yüksek kapasitede çamaşır yıkama hizmeti sunmaktadır. 

Çamaşır odası
bottom of page