top of page
Başakşehir Çamaşırhane Servisi.jpg

Başakşehir Çamaşır Yıkama Servisi

Hemen Arayın Kapınıza Kadar Gelelim

Evlere Ücretsiz Araç Servisi 

Başakşehir Çamaşır Yıkama Servisi 

İstanbul Başakşehir Çamaşır Yıkama servisimiz için bizlere iletişim kanallarımızdan veya whats app üzerinden ulaşabilirsiniz. Başakşehir Çamaşır yıkama servisi hizmet bölgelerimizin arasında yer almaktadır. Çamaşırlarınızı yıkatmak için Başakşehir bölgesinden bizleri arayabilirsiniz. Başakşehir' de evlere servis çamaşırhane hizmeti sunun şirketimize günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Başakşehir Çamaşır Yıkama, Kurulama ve Ütüleme işlemleriniz için kapınıza geliyoruz. Yıkanacak Çamaşırlarınızı hazırlayın telefon açın gelip alalım. Başakşehir ve Civarlarında bulunan ev veya ofisinizden yıkanacak çamaşırlarınızı alıyoruz. 

Başakşehir evlere servis  Çamaşırhane Hizmet Yerleri 

İnce Temizlik Olarak Başakşehir' de Mall of İstanbul, Başakşehir 1.ve 2. kısım, Altınşehir, Başak Mahallesi ve Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, İkitelli OSB, Kayabaşı, Şamlar, Şahintepe, Ziya Gökalp Mahallelerine Çamaşır yıkama hizmeti sunmaktayız. Başakşehir çamaşırhane hizmetini ayağınıza getiren ve sizlere zaman kazandıran çamaşır yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kuru Temizleme ve Ütüleme servisimizden de yararlanabilirsiniz.

Hijyen, Zamanında ve Hızlı servis imkanıyla çamaşırlarınızı siz neredeyseniz oraya getiriyoruz. Başakşehir' de bulunan Vadi park evleri, Güvenevler sitesi, İstinye sitesi, Onurkent sitesi, Temizkent sitesi, Elite Garden, Fatih sitesi, Lifepark evleri, Tarabya sitesi, Başakşehir sanayi sitesi, Evila sitesi, Garanti sitesi, Misstanbul Evleri, Vadişehir sitesi, Tarabya sitesi ve bir çok toplu yaşam sitelerinde ikamet eden bireylere ve ailelere Başakşehir bölgesinde çamaşır yıkama servisi sağlıyoruz. 

Çamaşır Makinanız mı Bozuldu ?

Dert etmeyin gelip çamaşırlarınızı adresinizden alıp bizler yıkayalım. Çamaşırlarınızı renklerine göre ayırıp çamaşırın türüne en uygun yıkama programları ile lekeden ve kirden eser bırakmıyoruz. Başakşehir' de çamaşırhane aramanıza gerek kalmadı çamaşırhane hizmeti ayağınıza geldi. Ücretsiz servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Çamaşır Yıkamaya Vaktiniz mi Yok ?

Çamaşır kurutmak bir dert olmaktan çıktı. Çoğu residence ve yeni konutlarda balkon bulunmayabiliyor bu yüzden çamaşır kurutmak süre ve zaman kaybına neden oluyor. Sizler değerli vaktinizi çamaşır yıkama ile harcamayın. Bizi +905322518968 numaralı telefondan arayın ve arkanıza yaslanın çamaşırlarınızı profesyonel ekibimiz sizler için yıkasın. Siz vaktinizi kendinize ayırın ve çamaşırınızın gelmesini bekleyin.  

Çamaşırhane.jpg
bottom of page